قصه راوی


قصه راوی از یک خانه میراثی در دل محله ای از محله های تاریخی شیراز شروع شد. محله ای که پر است از شاهکارهای معماری اما اینجا یک ویژگی منحصر به فرد داشت، عمارتی زیبا که دورتا دور حیاط کوچکش، سه بنا از سه دوره تاریخی ایرانند؛ زندیه، قاجاریه و پهلوی و در هر کدام هنر دست هنرمندان زمانش به چشم می اید.


ما سعی کردیم که به این همه تاریخ و زیبایی وفادار باشیم اما در عین حال از خلاقیت و ابتکار هم غافل نماندیم تا معماری درخشان در کنار مهمان نوازی، غذا و نوشیدنی اصیل و تعریف برنامه های خاص شما دست به دست هم دهند و تجربه ای فراتر از اقامت برای شما خلق کند.آرزوی راوی


راوی به رویکرد جدیدی از سفر وفادار است، سفر تجربه گرا. اگرچه جلب رضایت طرفداران این نوع سفر کار سخت تری باشد. آنچه ما می خواهیم ترکیب راز آمیزی از راحتی و آراستگی، آرامش و هیجان و سنت و تجدد است. تمام آرزوی ما این است که مهمانان در پایان سفر خود باز در آرزوی بازگشت به اینجا باشند.


 
200

قدمت بنا


مکانی عالی برای اقامت

راوی یک عمارت میراثی با قدمت حدود ۲۰۰سال است که بعد از مرمت، حالا یک بوتیک هتل کوچک شده است.

اگر در طول سفر خود دوست دارید قسمتی از تاریخ ایران را لمس کنید، ممکن است شما یکی از کسانی باشید که ترجیح می دهد در خانه ای تاریخی بمانید. راوی یک هتل بوتیک در یک عمارت 200 ساله با 3 ساختمان در اطراف و یک حیاط مرکزی است که هر کدام متعلق به یک دوره متفاوت، سلسله های مختلف و سبک های معماری چشم نواز است.

از زندیه تا معاصر

راوی یادگاری قدیمی و پر از خاطرات از دوران زندیه تا اکنون